نوشته های شهرسازی

این جزوات بهترین آموزش و همچنین جمع بندی نهایی برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی می باشند.

بدین ترتیب این خدمات آمورشی دیگر به صورت انحصاری نخواهد بود و شما در هر کجا از آموزشها و نکات درسی و کنکوری درجه یک بهره مند می شوید.

– در این مجموعه برای هر درس، بهترین جزوات کلاسی از دوره های مختلف کیمیا فکر بزرگ در سالهای مختلف و در شهرهای مختلف انتخاب شده است تا شما یقین حاصل نمائید تمامی نکات آموزشی که در کلاسهای حضوری این مجموعه ارائه می شود را در اختیار دارید.

– در این جزوات، بهترین نکات آموزشی و کنکوری دوره های حضوری کیمیا فکر بزرگ که به صورت انحصاری و برای عده معدودی برگزار شده است، به طور کامل آورده شده است. 

  • همچین برای برخی از سرفصلها جزوات تایپ شده تدریس اساتید آورده شده است. این جزوات مطالبی است که اساتید از روی آنها تدریس میکرده اند و تمامی نکات آموزشی را به شیوه چهارچوب مدار شامل می شود.

– بهترین قبولیهای پنج سال سال گذشته آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی از این جزوات و آموزشها استفاده کرده اند.

– برای هر درس از دو یا سه جزوه مختلف استفاده شده تا مطمئن باشید هیچ نکته ای از قلم نیافتاده است و اطلاعات و آموزشهای در اختیارتان کامل است.

  • همچنین برای برخی از سرفصلها جزوات کلاسی اساتید دانشگاه تهران به صورت هدیه قرار داده شده است.

– هر مجموعه از جزوات برای هر درس در فرمتهای سیاه سفید و رنگی است که هم برای مطالعه در لپ تاپ یا تبلت و هم برای پرینت گرفتن مناسب باشد.

بدین ترتیب شما با کمتر از یک دهم هزینه و بدون نیاز به رفت و آمد و … از اطلاعات درجه آموزشی دوره های کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ در هر کجا که هستید و در خانه خود بهره مند میشود.

این جزوات حاوی تمامی نکات آموزشی در کلاسهای حضوری کیمیا فکر بزرگ برای گرایش های برنامه ریزی و طراحی شهری می باشد.

لینک دانلود جزوات کلاسی دست نویس و جزوات تایپ شده مدرس درس مباحث عمومی شهرسازی ایران کیمیا فکر بزرگ

– لینک دانلود جزوات کلاسی دست نویس، جزوات تایپ شده مدرس دروس سیر اندیشه ها در شهرسازی و مبانی نظری برنامه ریزی شهری و منطقه ای کیمیا فکر بزرگ و هدیه : جزوه کلاسی سیر اندیشه های دکتر سید محسن حبیبی

– لینک دانلود جزوات کلاسی دست نویس دروس سیر اندیشه ها در شهرسازی و مبانی نظری معماری، جزوه تایپ شده مدرس و هدیه : جزوه کلاسی سیر اندیشه ها در شهرسازی کلاس دکتر سید محسن حبیبی

– لینک دانلود جزوه کلاسی درس تحلیل فضای معماری و شهری کیمیا فکر بزرگ

– لینک دانلود جزوات کلاسی درس تاریخ شهر و شهرسازی جهان و ایران کیمیا فکر بزرگ و هدیه : درس تاریخ شهر و شهرسازی ایران و جهان دکتر سید محسن حبیبی دانشگاه تهران

– لینک دانلود جزوات کلاسی دست نویس درس آمار، فنون و روشهای کمی برنامه ریزی کیمیا فکر بزرگ و هدیه: جزوه درس الگو سازی جناب آقای دکتر زبردست دانشگاه تهران

 

صفحه مربوط به جزوات کلاسی کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ در فروشگاه

لینک خرید کلی مجموعه جزوات گرایشهای برنامه ریزی با ۲۰% تخفیف

لینک خرید کلی مجموعه جزوات گرایش طراحی شهری با ۲۰% تخفیف

 

صفحه جزوات آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی


برچسب‌ها: شهرسازی, کارشناسی ارشد شهرسازی, برنامه ریزی شهری, طراحی شهری
نوشته شده توسط ایران شهر در ساعت 23:16 | لینک  |